London Challenge Awards

london challenge

Drodzy Uczniowie, uczestnicy zmagań on-line konkursu London Challenge!

Z radością informujemy, iż zakończyliśmy ustalenie listy zwycięzców konkursu on-line z wiedzy o Londynie i języku angielskim. Konkursy w którym mogli wziąć udział wyłącznie uczestnicy Olimpiady Cambridge Challenge.

Konkurs London Challenge to było duże wyzwanie dla Was, ale także nam sprawiało dużo technicznych problemów. Wiemy, że ograniczony czas na odpowiedzi, przy problemach z łączem internetowym był dla Was problemem. Tak to już jest przy tego typu konkursach. Niemniej jednak zwycięzca poradził sobie świetnie zdobywając 59 punktów.

Przejdźmy jednak do ogłoszenia wyników. Zwycięzca zdobył 59 punktów, a drugi na podium 54. Natomiast 5 uczestników uzyskało ich 53. Taka sytuacja sprawiła, iż postanowiliśmy, z braku dodatkowych środków na nagrody, włączyć kolejny czynnik (czas wykonywania zadań), aby ustalić ostateczną listę zwycięzców. Przedstawia się następująco:

1. Pierwsze miejsce Oliwier Wildenhain – 59 punktów – wygrana to wycieczka do Londynu (zobaczcie reportaż z tegorocznej) na którą zapraszamy wiosną 2023 roku. Wartość nagrody to 2500 zł.
  2. Drugie miejsce Michał Stefanowski – 54 punkty – wygrana to kupon Empik o wartości 400 zł,
  3. Trzecie miejsce Bartek Drzynicki – 53 punkty – wygrana to bon Empik o wartości 300 zł,
  4. Czwarte miejsce Bartosz Milan – 53 punkty – wygrana to bon Empik o wartości 200 zł,
  5. Piąte miejsce Karolina Tokarska – 53 punkty – wygrana to bon Empik o wartości 100 zł,
  6. Szóste miejsce Kornelia Sawczuk – 53 punkty – wygrana to bon Empik o wartości 50 zł,
  7. Siódme miejsce Aleksandra Melonk – 53 punkty – wygrana to bon Empik o wartości 50 zł,
  8. Ósme miejsce Jakub Chrostek – 52 punkty – wygrana to bon Empik o wartości 50 zł,
  9. Dziewiąte miejsce Ada Akinis – 52 punkty – wygrana to bon Empik o wartości 50 zł,
  10. Dziesiąte miejsce Marta Przepióra – 52 punkty – wygrana to bon Empik o wartości 50 zł.

Dodatkowo zwycięzcy otrzymają drukowane dyplomy oraz zniżkę w opłacie czesnego w przypadku podjęcia nauki w Międzynarodowym Liceum Regent w Elblągu. Natomiast przypominamy, iż wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat uczestnika, który prześlemy drogą elektroniczną.

Szczegółowe wyliczenia na podstawie których ustaliliśmy znajduje się na stronie konkursu: London Challenge – kliknij

Zwycięzców prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły pod numer telefonu 55 234 07 23 lub adres email: liceum@regent.edu.pl w celu ustalenia formy odbioru nagród. Pamiętajcie sekretariat szkoły pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00. Czekamy na informację od Was i sugerujemy osobisty odbiór nagród.

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim za wysiłek i chęć rywalizacji w naszym konkursie. Mamy nadzieję, iż przyniósł Wam zadowolenie w korzystaniu z wiedzy jaką posiadacie.

Zapraszamy do konkursy organizowane przez naszą szkołę. Do zobaczenia!

Obejrzyjcie: Highlights: Finał Olimpiady Cambridge Challenge 2022 – Final stage

Zapraszamy do polubienia naszego profilu na FB: