Regent Clubs

BIKE CLUB

null

Dla kogo: dla wszystkich lubiących mikroprzygody rowerowe, a także dla przyszłych mistrzów olimpijskich

Szczegółowe informacje już wkrótce.

Terminy: kwiecień-październik, soboty

Opiekunowie:

mgr Marek Goerick
Napisz do mnie, to mój emailMój profil

CHESS CLUB

Dla kogo: dla wszystkich chętnych zgłębiać tajniki królewskiej gry

Terminy: środy, godz. 15.20-16.05, sala 2c w głównym budynku szkoły

Opiekun: dr Krzysztof Martowicz

dr Krzysztof Martowicz
COOLTURE CLUB

Sztuki teatralne, wystawy, spotkania autorskie, niecodzienne koncerty, muzea i bibloteki, rękodziało, historia i nowoczesność – ubogacamy ducha, poszerzamy horyonty, poznajemy sztukę mniej i bardziej niezwykłą. Spotkania organizujemy w różnych miejscach i o różnych porach (zwykle w piątkowe popołudnia lub w weekendy). Ukulturalniamy się na całego!

Dla kogo: uczniowie klasy 8 i liceum

Terminy i tematy spotkań: według grafika

Opiekun: mgr Szymon Paczkowski

mgr Szymon Paczkowski
FILM CLUB

Zapraszamy do intelektualnych spotkań z ciekawymi filmami przy kubku kawy/herbaty/gorącej czekolady, do rozmów o technikach filmowych i wartościach oraz wspólnego odkrywania historii kina. Od klasyki niemego kina (są przecież tytuły, których nie wypada nie znać wykształconemu człowiekowi!) po najnowsze hollywodzkie hity…

Terminy i tematy spotkań: co druga środa, 15:30-16:15, sala 6a według grafika

Opiekun: dr Anna Martowicz

dr Anna Martowicz
GOLF CLUB

Więcej informacje wkrótce.

Dla kogo: dla wszystkich wielbicieli golfa i tych, którzy stawiają w nim pierwsze kroki

Terminy: kwiecień-październik

Opiekun: mgr Tomasz Stężała

PSYCHOLOGY CLUB

Zapraszamy do naszego klubu psychologicznego, gdzie tworzymy razem przestrzeń do rozmów, nauki i rozwoju osobistego! W naszym klubie będziesz miał okazję uczestniczyć w interesujących prezentacjach, warsztatach i dyskusjach na temat psychologii społecznej oraz zdrowia psychicznego. Rozwijaj swoje umiejętności interpersonalne, zdobywaj wiedzę na temat funkcjonowania umysłu i zachowań ludzkich, a także poznawaj tajniki przywództwa i kompetencji miękkich przydatnych zarówno w życiu codziennym, jak i zawodowym. Dołącz do nas, aby spotkać podobnie myślących rówieśników i zbudować razem lepszą przyszłość dla siebie i innych!

Dla kogo: uczniowie liceum

Terminy i tematy spotkań: 15:00-15:45, sala 6a według grafika

Opiekun: mgr Anna Grabowska

mgr Anna Grabowska
psycholog szkolny
REGENT TIMES

Zadbaj o swój warsztat pisarski i dołącz do naszej redakcji „Regent Times”! Jeśli chcesz rozwijać umiejętności w zakresie tworzenia tekstów, świadomie i krytycznie odbierać przekazy medialne, wiedzieć jak wyrażać swoją opinię, a także rozwijać swoją kreatywność, wyobraźnię oraz ekspresję artystyczną, to jest to idealne miejsce dla Ciebie.

Terminy i tematy spotkań: co drugi wtorek, 15:30-16:15, sala 6a według grafika

Opiekun: mgr Paulina Zielińska-Siekierka

mgr Paulina Zielińska-Siekierka
RESEARCH CLUB

“Publish or perish” głosi znana w świecie akademickim maksyma. Od czego zacząć swoją karierę naukową? Jak napisać artykuł naukowy, projekt wystąpienia na konferencję jak przygotować naukowy plakat? Jak zbierać materiał badawczy? Co każdy powinien wiedzieć o statystyce? Na spotkaniach klubu poznajemy odpowiedzi na te i inne pytania i pracujemy nad własnymi projektami badawczymi w dziedzinach modelowania oddziaływań fizycznych pomiędzy obiektami biologicznymi i nauk o języku, w tym psycholingwistyki i komputerowego przetwarzania języka naturalnego.

Terminy i tematy spotkań: co druga środa, 15:30-16:15, sala 6a według grafika

Opiekunowie: dr Maciej Pyrka/dr Anna Martowicz