Dyrekcja

dyrekcja
mgr Marek Goerick
Dyrektor

Moje motto:

Inwestowanie w wiedzę, zawsze przynosi największe zyski.

Absolwent Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego (1998). W latach 1998-2006 wykładowca w Katedrze Makroekonomii, Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Od 2002 dyrektor Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych Regent College w Elblągu, a od 2014 roku Dyrektor Szkół Międzynarodowych Regent College w Elblągu. Hobby: strzelectwo sportowe – kulowe i śrutowe, kolarstwo przygodowe.
BIO >>
Napisz do mnie, to mój emailMój profil
dr Anna Martowicz
Wicedyrektor ds. programu międzynarodowego

Moje motto:

Co czyni się z miłością, czyni się dobrze - Vincent Van Gogh.

Nauczyciel języka angielskiego i polskiego (jako obcego i ojczystego), koordynator programu Cambridge International Education Po zdobyciu tytułu magistra filologii polskiej na Uniwersytecie Śląskim, studiowałam na Uniwersytecie w Edynburgu, gdzie obroniłam tytuł doktora językoznawstwa. Pracowałam zarówno jako wykładowca na Uniwersytecie Edynburskim, jak i nauczyciel w prywatnej szkole Merchiston Castle School. W ciągu 13 lat pobytu w Szkocji działałam też bardzo aktywnie na rzecz promocji dwujęzyczności w środowiskach emigracyjnych w Europie i poza nią. W 2018 roku wraz z rodziną wróciłam do Polski i dołączyłam do zespołu Regent College International Schools w Elblągu. Naukowo interesuję się językami świata i zagadnieniami dwujęzyczności oraz akwizycji języka. Pozanaukowo zaś literaturą, historią i sztuką. Czas wolny najbardziej lubię spędzać z mężem i córeczką – rozmawiając, podróżując, jeżdżąc na rowerze, piekąc ciasta. A moja idealna chwila dla siebie to filiżanka dobrej kawy przy dobrej muzyce i lekturze (na czele z Dostojewskim i – ze szkockiego sentymentu – Walterem Scottem). Moje motto: Co czyni się z miłością, czyni się dobrze - Vincent Van Gogh
BIO >>
Email
mgr Mariusz Krajewski
Wicedyrektor ds. pedagogicznych

Moje motto:

Wykształceniu najlepiej pomaga czas - Filoksenos.

Z wykształcenia historyk (tytuł magisterski zdobyty na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Gdańskiego w 1990 roku). Nauczyciel historii z wieloletnim doświadczeniem i jeszcze wielką pasją do nauczania. W 2002 r. w drodze awansu zawodowego uzyskał stopień nauczyciela dyplomowanego. Od 2014 jako Wicedyrektor sprawuje opiekę nad procesem kształcenia w Szkołach Międzynarodowych Regent College.
BIO >>