Informacje dotyczą roku szkolnego 2023/2024

Czesne liceum –  program polski wszystkie profile

Jednorazowa opłata wpisowa do szkoły – 1000 zł.

Czesne za rok nauki – 12480 zł.

Czesne może być opłacane w maksymalnie 12 miesięcznych ratach (1040 zł miesięcznie).

W cenę czesnego nie są wliczone podręczniki.

Czesne liceum – program międzynarodowy

Jednorazowa opłata wpisowa: 1000 zł.

Coroczna opłata afiliacyjna:  1000 zł.

Czesne za rok nauki: 28 560 zł.

Czesne może być opłacane w maksymalnie 12 miesięcznych ratach (2380 zł miesięcznie).

W cenę czesnego nie są wliczone podręczniki i opłaty za egzaminy Cambridge.

Regent Campus

Pokój jednoosobowy – 1300 zł miesięcznie za osobę.

Pokój dwuosobowy – 1000 zł miesięcznie za osobę.

W podanej cenie zawarta jest całodobowa opieka nauczycieli w kampusie w trakcie trwania nauki (bez weekendów oraz przerw w nauce) oraz opłaty związane z użytkowaniem mieszkania i pomieszczeń wspólnych – kuchni i pralni (prąd, ogrzewanie, internet) z wyjątkiem prania w pralce automatycznej (opcja płatna).

Opłata za opiekę weekendową oraz w trakcie przerw świątecznych ustalana będzie indywidualnie.

W przypadku opuszczenia pokoju w okresie wakacji letnich, opłata za pokój nie jest pobierana.

Lovely Kitchen – cennik na rok szkolny 2022/2023

Opłaty dla uczniów niekorzystających z Regent Campus.

• Obiad abonamentowy (przy zamówieniu na jeden miesiąc) – 18 zł.
  • Obiad kupowany bez abonamentu – 21 zł.

Opłaty dla uczniów korzystających z Regent Campus.

• Zryczałtowana opłata miesięczna za obiady – 250 zł,
  • Zryczałtowana opłata miesięczna za śniadania – 170 zł,
  • Obiad kupowany bez abonamentu – 18 zł.

Śniadania są podawane w bufecie szkolnym od godz. 7.00 do 8.00. Z obiadów uczniowie korzystają w trakcie godzinnej przerwy obiadowej w trakcie nauki.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany cen w trakcie roku szkolnego.

Q&A – opłaty

Miesięczne czesne za naukę w liceum wynosi 790 zł, a koszt mieszkania w pokoju dwuosobowym 1000 zł. Tak więc łączny koszt wyniesie 1790 zł. Czesne za szkołę płatne jest w 12 ratach, a za mieszkanie płatne za 10 miesięcy roku szkolnego.

Opłata zryczałtowana to koszt wszystkich obiadów lub śniadań jakie są dostępne w danym roku szkolnym. Są miesiące w których jest więcej dni nauki np. listopad i są miesiące w których tych dni jest mniej np. grudzień. Opłata zryczałtowana to ilość dni nauki w danym roku szkolnym podzielona przez 10 miesięcy. Tak więc w każdym miesiącu płacimy taką sama kwotę mimo, że fizycznie ilość obiadów lub śniadań jest różna.