Informacje dotyczą roku szkolnego 2021/2022.

Czesne liceum –  program polski wszystkie profile

Jednorazowa opłata wpisowa do szkoły – 600 zł.

Czesne za rok nauki – 7560 zł.

Czesne może być opłacane w maksymalnie 12 miesięcznych ratach (630 zł miesięcznie).

W cenę czesnego nie są wliczone podręczniki.

Czesne liceum – program międzynarodowy

Coroczna opłata rejestracyjna do programu międzynarodowego – 1000 zł. Istnieje możliwość zapłaty w dwóch ratach po 550 zł.

Czesne za rok nauki, za jeden przedmiot:

• uczniowie Liceum Regent – 2000 zł,
  • uczniowie innych szkół średnich – 3000 zł.

Czesne może być opłacane w maksymalnie 10 miesięcznych ratach, w okresie wrzesień- czerwiec.

Każdy uczeń musi realizować co najmniej 2 przedmioty, w tym obowiązkowo język angielski.

W cenę czesnego nie są wliczone podręczniki.

Regent Campus

Pokój jednoosobowy – 1300 zł miesięcznie za osobę.

Pokój dwuosobowy – 1000 zł miesięcznie za osobę.

W podanej cenie zawarta jest całodobowa opieka nauczycieli w kampusie w trakcie trwania nauki (bez weekendów oraz przerw w nauce) oraz opłaty związane z użytkowaniem mieszkania i pomieszczeń wspólnych – kuchni i pralni (prąd, ogrzewanie, internet) z wyjątkiem prania w pralce automatycznej, gdzie jeden cykl kosztuje 5 zł.

Opłata za opiekę weekendową oraz w trakcie przerw świątecznych ustalana będzie indywidualnie.

W przypadku opuszczenia pokoju w okresie wakacji letnich, opłata za pokój nie jest pobierana.

Lovely Kitchen

Opłaty dla uczniów nie korzystających z Regent Campus.

• Obiad abonamentowy (przy zamówieniu na jeden miesiąc) – 16 zł.
  • Obiad kupowany bez abonamentu – 18 zł.

Opłaty dla uczniów korzystających z Regent Campus.

• Zryczałtowana opłata miesięczna za obiady – 250 zł,
  • Zryczałtowana opłata miesięczna za śniadania – 170 zł,
  • Obiad kupowany bez abonamentu – 18 zł.

Śniadania są podawane w bufecie szkolnym od godz. 7.00 do 8.00. Z obiadów uczniowie korzystają w trakcie godzinnej przerwy obiadowej w trakcie nauki.

Q&A – opłaty.

Nie, ponieważ w ramach programu międzynarodowego uczeń musi uczestniczyć w zajęciach z co najmniej dwóch przedmiotów. Język angielski jest obowiązkowy.

W przypadku ucznia naszego liceum, roczne czesne za jeden przedmiot wynosi 2000 zł. Ponieważ opłata czesnego w programie  międzynarodowym może być rozłożona na 10 rat, to miesięczny koszt realizacji 6 przedmiotów wyniesie 1200 zł. Czesne opłacane będzie za okres wrzesień - czerwiec. Dodatkowo należy wnieść coroczną opłatę rejestracyjną w wysokości 1000 zł.

Roczna opłata za przedmiot dla uczniów spoza liceum wynosi 3000 zł. Jeżeli chcesz uczestniczyć w zajęciach z matematyki i fizyki to musisz także uczęszczać na język angielski. Łączny miesięczny koszt uczestniczenia w zajęciach z trzech przedmiotów będzie wynosił 900 zł. Dodatkowo raz na rok wnosisz opłatę rejestracyjną w wysokości 1000 zł.

Miesięczne czesne za naukę w liceum wynosi 630 zł, a koszt mieszkania w pokoju dwuosobowym 1000 zł. Tak więc łączny koszt wyniesie 1630 zł. Czesne za szkołę płatne jest w 12 ratach, a za mieszkanie płatne za 10 miesięcy roku szkolnego.

Opłata zryczałtowana to koszt wszystkich obiadów lub śniadań jakie są dostępne w danym roku szkolnym. Są miesiące w których jest więcej dni nauki np. listopad i są miesiące w których tych dni jest mniej np. grudzień. Opłata zryczałtowana to ilość dni nauki w danym roku szkolnym podzielona przez 10 miesięcy. Tak więc w każdym miesiącu płacimy taką sama kwotę mimo, że fizycznie ilość obiadów lub śniadań jest różna.