Regent Campus

Regent Campus

Regent College International Schools oferuje miejsca w oddalonym o niespełna kilometr kampusie szkolnym Regent Campus. 

Budynek kampusu znajduje przy kompleksie sportowym, na który składają się boiska piłkarskie, korty tenisowe, hale sportowe oraz otwarty tor do łyżwiarstwa szybkiego. 

Regent Campus to część hotelu Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu. Z hotelu korzystają pracownicy oraz wykładowcy uczelni, nauczyciele naszej szkoły, a także studenci elbląskiej uczelni. 

W kampusie oferujemy pokoje jedno lub dwuosobowe. Wszystkie pokoje posiadają własną łazienkę. Uczniowie mają również dostęp do wspólnej kuchni i pralni. Na terenie obiektu istnieje także możliwość korzystania z profesjonalnego klubu fitness oraz sauny.

Regent Campus czynny jest przez cały rok. W ramach standardowej oferty uczniowie otrzymują zakwaterowanie oraz całodobową opiekę w dni zajęć szkolnych. Za dodatkową opłatą zaoferować możemy również opiekę w weekendy i dni wolne od zajęć szkolnych. 

W przypadku większej liczby zainteresowanych opcją zakwaterowania w Regent Campus w pierwszej kolejności miejsca otrzymują uczniowie z zagranicy oraz uczniowie pochodzący z miejscowości położonych w dalszej odległości od siedziby szkoły.

Adres:

Regent Campus, ul. Wspólna 11, 82-300 Elbląg

Opłaty

Szczegółowe informacje dotyczące opłat za zakwaterowanie w Regent Campus i wyżywienie znajdują się w zakładce Opłaty

Regulamin kwater uczniowski Regent Campus