Regent Campus

W roku szkolnym 2021/2022 dla uczniów naszego liceum przygotowaliśmy 26 miejsc noclegowych w kampusie szkolnym, który, tak jak i budynki szkoły, znajduje się w samym centrum miasta. Budynek znajduje przy kompleksie sportowym na który składają się boiska piłkarskie, korty tenisowe, hale sportowe oraz otwarty tor do łyżwiarstwa szybkiego. Budynek oddalony jest niespełna kilometr od budynku liceum.

Regent Campus to dwa segmenty w hotelu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu. Z hotelu korzystają w pracownicy oraz wykładowcy uczelni, nauczyciele naszej szkoły a także studenci elbląskiej uczelni.

Na każdy z segmentów składa się 7 pokoi jedno lub dwuosobowych z łazienką, wspólną kuchnią i pralnią.

Regent Campus czynny jest przez cały rok, więc zakwaterowani uczniowie mogą pozostać na weekend lub okres wolny od nauki w Elblągu.

W ramach oferty uczniowie otrzymują:

• zakwaterowanie,
  • całodobową opiekę,
  • wyżywienie (śniadania oraz obiady w dni pracujące).

Dodatkowo oferujemy możliwość korzystania z profesjonalnego klubu fitness oraz sauny, które znajdują się na terenie obiektu.

W przypadku większej ilości chętnych niż miejsc, w pierwszej kolejności miejsca otrzymują uczniowie z zagranicy oraz uczniowie pochodzący z miejscowości daleko położonych od siedziby szkoły.

Adres:

Regent Campus, ul. Wspólna 11, 82-300 Elbląg

Opłaty.

Szczegółowe informacje dotyczące opłat za mieszkanie i wyżywienie w Regent Campus znajdują się w zakładce Opłaty

Szczegółowe informacje o pokojach oraz zdjęcia kampusu

Segment zlokalizowany jest na parterze budynku. Prowadzi do niego oddzielne wejście usytuowane przy wejściu do budynku kampusu. Na korytarzu przed wejściem do segmentu znajduje się stół do ping-ponga i "piłkarzyki".

W skład segmentu wchodzą:

Segment Gryffindor

Wyposażenie

Pokój nr 2

pokój 1 lub 2 osobowy, łazienka z prysznicem, telewizor, lodówka, łóżko, biurko do nauki, stolik, fotel, szerokopasmowy internet przewodowy, pokój nie posiada tarasu.

Pokój nr 3

Pokój nr 4

pokój 1 lub 2 osobowy, łazienka z prysznicem, telewizor, lodówka, łóżko, biurko do nauki, stolik, fotel, szerokopasmowy internet przewodowy, pokój z tarasem.

Pokój nr 5

Pokój nr 6A

pokój 1 lub 2 osobowy w dodatkowym segmencie, łazienka z prysznicem dzielona z pokojem 6B, telewizor, lodówka, łóżko, biurko do nauki, stolik, fotel, szerokopasmowy internet przewodowy, pokój z tarasem.

Pokój nr 6B

pokój 1 lub 2 osobowy w dodatkowym segmencie, łazienka z prysznicem dzielona z pokojem 6A, telewizor, lodówka, łóżko, biurko do nauki, stolik, fotel, szerokopasmowy internet przewodowy, pokój z tarasem.

Pokój nr 7

Kuchnia

kuchenka z piekarnikiem, mikrofalówka, wszystkie niezbędne elementy kuchni (zobacz zdjęcia)

Pralnia

pralka automatyczna, suszarnia (zobacz zdjęcia)

Segment zlokalizowany jest na piętrze budynku. Prowadzi do niego oddzielne wejście usytuowane przy wejściu do budynku kampusu.

W skład segmentu wchodzą:

Segment Hufflepuff - pomieszczenia

Wyposażenie

Pokój nr 102

przeznaczony dla osób niepełnosprawnych

Pokój nr 103

pokój 1 lub 2 osobowy, łazienka z prysznicem, telewizor, lodówka, łóżka, biurka do nauki, stolik, fotel, szerokopasmowy internet przewodowy, pokój z tarasem.

Pokój nr 104

Pokój nr 105

Pokój nr 106A

pokój 1 lub 2 osobowy w dodatkowym segmencie, łazienka z prysznicem dzielona z pokojem 106B, telewizor, lodówka, łóżka, biurka do nauki, stolik, fotel, szerokopasmowy internet przewodowy, pokój z tarasem.

Pokój nr 106B

pokój 1 lub 2 osobowy w dodatkowym segmencie, łazienka z prysznicem dzielona z pokojem 106A, telewizor, lodówka, łóżka, biurka do nauki, stolik, fotel, szerokopasmowy internet przewodowy, pokój z tarasem.

Pokój nr 107

pokój 1 lub 2 osobowy, łazienka z prysznicem, telewizor, lodówka, łóżka, biurka do nauki, stolik, fotel, szerokopasmowy internet przewodowy, pokój nie posiada tarasu.

Kuchnia

Pralnia

pralka automatyczna, suszarnia (zobacz zdjęcia)

Formularz zgłoszeniowy Regent Campus

Kliknij i przejdź do strony z formularzami.
Regent Campus