Szkoły Regent

Regent College International Schools – Szkoły Międzynarodowe Regent College – to instytucja z długą historią. Na Regent College składają się dziś:

Szkoły Regent wyrosły przy działającym od 2002 roku Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych – uczelni wyższej, która wykształciła ponad 700 nauczycieli języka angielskiego. Posiadamy uprawnienia szkół publicznych i jesteśmy finansowani z dotacji państwowej i czesnego.

Nasza siedziba mieści się w eleganckim budynku przy ulicy Królewieckiej 100 i 96 w Elblągu.

Co nas wyróżnia?

Nasza szkoła jest szkołą kameralną, ambitną i przyjazną, w której celem jest kształcenie elokwentnych, otwartych na świat, odpowiedzialnych, pewnych siebie i dbających o innych młodych ludzi. Ze znakomitą kadrą nauczycielską, bogatym programem, świetną bazą i przy współpracy z rodzicami tworzymy prawdziwie stymulujące środowisko edukacyjne, w którym uczą się zarówno dzieci polskie, jak i międzynarodowi uczniowie.

Dlaczego Regent College?

• Klasy liczą średnio 16 osób,
  • zapewniamy indywidualne podejście do uczniów, wspieramy ich rozwój intelektualny, emocjonalny i rozwijanie zainteresowań,
  • jesteśmy specjalistami w nauczaniu języków obcych; w wachlarzu oferowanych przez nas języków znajduje się, obok języka angielskiego również niemiecki, francuski, japoński,
  • jesteśmy jedyną szkołą, w której od najmłodszych klas aż po klasy maturalne polska podstawa programowa wzbogacana jest szerokim wachlarzem zajęć z języka angielskiego,
  • posiadamy status międzynarodowej szkoły Cambridge – Cambridge International School i realizujemy od września 2019 roku unikalny program Cambridge Primary.
cropped-cropped-cropped-cropped-regent-NOWE-LOGO-OKRAGLE-150px-1.png

We give you a head start in life!

cambridge