Projekt społeczny

Młodzież naszego liceum bierze udział w projekcie “Zwolnieni z teorii”. W ramach tej działalności uczniowie i uczennice sami realizują projekt społeczny, zdobywając przy tym praktyczne umiejętności potrzebne na rynku pracy. Uczą się zarządzania, pracy zespołowej, komunikacji i rozwiązywania problemów oraz mogą zdobyć międzynarodowy certyfikat pomocny przy szukaniu pracy lub rekrutacji na studia.

Projekt społeczny “English for Little Explorers” ma na celu promować naukę języka angielskiego w przyjazny sposób z technikami nauczania, które pomogą łatwiej przyswajać wiedzę.

Członkowie projektu przeprowadzili lekcje angielskiego w Przedszkolu nr 11. Młodzież chce także wesprzeć nauczycieli. Celem jest to, żeby każde dziecko miało dostęp do nauki języka angielskiego na tym samym poziomie, ponieważ wprowadzenie języka obcego na wcześniejszym etapie życia pomaga wypracować schematy, które będą pomocne do nauki w latach późniejszych.

Let’s begin learning!