Ostatni dzwonek

zakończenie roku szkolnego w liceum

29 kwietnia w sali Kina Światowid nasi tegoroczni maturzyści uroczyście zakończyli naukę w liceum.

 

Absolwenci, zgodnie z naszą Regnetowską tradycją, zadzwonili po raz ostatni w szkolny dzwonek. Uczniowie i Dyrektor Szkoły dziękowali rodzicom i nauczycielom za ich wsparcie, starania i zaangażowanie. Jedni łzy wzruszenia ocierali ukradkiem, inni nie skrywali emocji…

Na twarzach uczniów odbierających świadectwa rysowała się nieskrywana duma. Maturzyści podkreślali, że czas nauki w Regent College był dla nich czasem rozwoju, nawiązywania przyjaźni, a także kształtowania umiejętności, które wykorzystają w życiu dorosłym. 

Za wysokie wyniki w nauce Rada Pedagogiczna przyznała statuetki. Otrzymali je Natalia Gursztyn, Aleksandra Meller, Diana Polanowska, Wiktoria Rygielska, Julia Sowa, Gabriela Bejnarowicz. 

Na szczególne wyróżnienie zasłużyli ponadto Nikodem Wierzbicki, który przez lata był niezastąpionym szkolnym konferansjerem oraz Wiktoria Rygielska za wyjątkowe zaangażowanie w życie szkoły oraz dbałość o integrację klasy – oboje również otrzymali statuetki.

Po części oficjalnej nasi absolwenci wraz z rodzicami i nauczycielami wznieśli wspólny toast – za osiagnięcia, za przyjaźń i za przyszłość. 

Życzmy naszym tegorocznym abiturientom sukcesów w ich dorosłym życiu. Niech wiedza oraz doświadczenie, jakie zdobyli w naszej szkole pomogą im podążać wytyczonymi sobie ścieżkami.

Dziękujemy Pani Urszuli Zajko-Olejniczak z Follow Heart Visage & Photography za wspaniałe zdjęcia z uroczystości.