Lovely Kitchen

Domowe obiady i smaczne śniadania przygotowywane na miejscu ze świeżych składników oraz szeroki wybór przekąsek i napojów znajdziecie w naszej przytulnej szkolnej stołówce Lovely Kitchen.

Lovely Kitchen to nie tylko miejsce, w którym uczniowie naszej szkoły pałaszują pyszne posiłki w trakcie godzinnych przerw na lunch, to także miejsce spotkań przy herbacie i ciastku po godzinach lekcyjnych – zarówno dla naszych uczniów, jak i nauczycieli.

Kilka razy do roku, przy różnych okazjach, stołówka Lovely Kitchen służy nam również jako sala do wspólnego świętowania – spotkamy się tam m.in. na wspólnym delektowaniu się indykiem i innymi pysznościami przy okazji Dnia Dziękczynienia, czy na klasowych spotkaniach świątecznych.

A same posiłki w Lovely Kitchen? Krótko mówiąc: zdrowe, z dużą ilością warzyw i owoców, różnorodne i estetycznie podane, dostosowane do zaleceń dietetycznych dotyczących żywienia dzieci i młodzieży. Pyszne!

Informacje o cenie wyżywienia w naszym bufecie znajduje się w zakładce Opłaty.

Tygodniowe Menu Lovely Kitchen

Kliknij przycisk poniżej i przejdź do strony z aktualnym menu
smacznego