Obchody Święta Niepodległości

W tym roku obchody Święta Niepodległości rozpoczęliśmy od turnieju wiedzy o Polsce i hymnie narodowym.

Reprezentanci klas walczyli o słodką nagrodę. Konkurs polegał na udzieleniu prawidłowej odpowiedzi na wylosowane pytanie, w ciągu 30 sekund. Emocję były bardzo duże. Zagadnienia zostały przygotowane przez naszego maturzystę Pawła Marchlewskiego. 

Klasę 1 reprezentowali Aleksander Stankiewicz oraz Jakub Jankowski. W klasie 2 na pytania odpowiadali Jan Przedpełski oraz Franciszek Olechnowicz, którzy dotarli aż do finału. W imieniu klasy 3 występowali Dalia Saleh oraz Maciej Szczepłowski. Klasę 4 godnie reprezentowali Igor Berent oraz Piotr Skiba. Zwycięstwo wywalczyła klasa 3!

W organizację konkursu byli zaangażowani uczniowie z samorządu szkolnego. Turniej wspaniale poprowadziła Faustyna Goerick, uczennica klasy 2 . 

Gratulujemy zwycięzcom! 

Cieszymy się, że młodzież angażuje się w działania upamiętniające ważne wydarzenia z historii Polski. 

Zapraszamy do fotorelacji.