Wprowadzamy aplikację do zamawiania i rozliczania posiłków w Lovely Kitchen

Szanowni Państwo,

Miesiąc styczeń jest ostatnim miesiącem, w którym rozliczamy posiłki w naszej stołówce Lovely Kitchen w dotychczasowy sposób dla klas 4-8 SP i 1-4 LO. Od 1 lutego 2024 wprowadzamy nowy system zamawiania i rozliczania  posiłków „zamowposilek.pl”. Rejestracja jest już uruchomiona.

Rejestracja jest możliwa na stronie internetowej – prosimy rodziców dzieci korzystających z posiłków w naszej szkole, niezależnie czy korzystają z obiadów abonamentowych czy pojedynczych, o dokonanie rejestracji do dnia 22 stycznia oraz postępowanie zgodnie ze wskazówkami.

Link do rejestracji pod filmami

Odtwórz wideo

Poniżej znajdują się dwa filmy instruktażowe pokazując jak się zarejestrować w aplikacji i w jaki sposób płacić i zamawiać posiłki.

Zasady działania systemu zawowposilek.pl w Lovely Kitchen

Klasy 1-3 Szkoły Podstawowej

Zamawianie i płacenie za obiady funkcjonuje na dotychczasowych zasadach. Rejestracja do systemu nastąpi z dniem 1 września 2024, zmianie ulega jedynie numer konta bankowego do wpłat.

Klasy 4-8 Szkoły Podstawowej i Liceum

Zamawianie i anulowanie posiłków jest możliwe do godziny 07:00 w dniu wydania posiłku. Dostępne są obiady abonamentowe w przypadku złożenia zamówienia na cały miesiąc w wyznaczonym terminie oraz pojedyncze posiłki.

Opcje zamówień:

• zamawianie miesięczne abonamentowe: można złożyć zamówienie do 27. dnia miesiąca na cały kolejny miesiąc, wyjątkiem jest wykupienie obiadów abonamentowych na miesiąc luty – zamówienia można składać do 1 lutego. Zamówienia na krótszy okres będą anulowane.
  • zamawianie tygodniowe: można złożyć zamówienie do piątku na cały najbliższy tydzień
  • zamówienia na wybrane dni: można złożyć w każdej chwili z jednodniowym wyprzedzeniem
  • zamówienie z dnia na dzień: można złożyć zamówienie tego samego dnia w systemie do godz. 7:00 pod warunkiem posiadania środków na koncie lub poprzez dokonanie przelewu online

Zamówienia inne niż abonamentowe można składać najwcześniej 28. dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc składania zamówień.

Wyjątek: zamówienia na miesiąc luty można składać od 2 lutego.

Uwaga! Obowiązuje nowy numer konta bankowego służący tylko i wyłącznie do obsługi finansowej Lovely Kitchen.

Santander Bank Polska S.A. I/O Elbląg: 18 1090 2617 0000 0001 5579 2609

Podstawowe informacje o systemie i aplikacji "Zamów Posiłek"

System działa na zasadzie przedpłat, to znaczy, aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki, a po jej zaksięgowaniu w aplikacji złożyć zamówienie okresowe lub pojedyncze (wybrać zestawy na poszczególne dni). Sama wpłata nie oznacza zamówienia, ponieważ nie wiemy jakie zestawy zostały wybrane i na które dni.

Płatności można dokonać na dwa sposoby:

• przelew online – system pobiera dodatkowo opłatę administracyjną,
  • przelewem tradycyjnym – usługa bezpłatna – należy skopiować do swojego banku nr konta oraz tytuł przelewu – księgowanie do dwóch dni roboczych, co oznacza, że zamówienie można zrealizować dopiero po dwóch dniach – proszę zwrócić uwagę na nowy nr konta bankowego dla posiłków.

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony. Aplikacja jest bezpłatna. Jak to zrobić:

• w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne)  należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”.
  • następnie wyszukać „zamowposilek.pl”
  • kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”
  • pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu

Linki do aplikacji na Androis i iOS znajdują się poniżej.

Identyfikatory

Każdy uczeń otrzyma kartę zbliżeniową, dzięki której dokładnie będzie wiadomo czy i jaki posiłek ma wykupiony. Pierwsza karta jest bezpłatna. Opłata za wyrobienie nowej karty wynosi 10 zł.

Pomoc przy instalacji systemu

W przypadku problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta przez stronę www.zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę “Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Pytania odnośnie jadłospisu, diet itp. prosimy kierować również poprzez zakładkę „Pomoc” lub na maila lk@regent.edu.pl