Prace naukowe dr Anny Martowicz

Nie tylko uczniowie, ale i nasi nauczyciele po godzinach lekcyjnych oddają się różnym pasjom. Jedni zdobywają mistrzostwa w jeździe na rowerze, inni piszą książki, a jeszcze inni udzielają się naukowo.

Dziś np. nasza anglistka i polonistka, dr  Anna Martowicz przedstawia wykład inauguracyjny na uniwersytecie PUNO w Londynie, z którym związana jest jako adiunkt. W zeszłym tygodniu brała udział w konferencji w Amsterdamie w ramach projektu europejskiego Planting Languages, nad którym pracuje od dwóch lat z organizacjami z Belgii, Francji, Holandii i Cypru, a w przyszłą niedzielę będzie prowadzić szkolenie w Edynburgu jako przewodnicząca stowarzyszenia APPLA promującego język polski jako obcy i dziedziczony.

Kibicujemy wszystkim staraniom i trzymamy kciuki za wszystkie plany naszej kadry, życząc samych sukcesów!