Szlachetna Paczka

W weekend 16-17 grudnia odbył się kolejny finał akcji Szlachetna Paczka.

Podobnie jak w poprzednich latach, społeczność szkoły zbierała potrzebne produkty dla wybranej rodziny. Bardzo sprawnie udało nam się zebrać niezbędne rzeczy, więc mogliśmy spełnić kilka dodatkowych marzeń. W tym roku przygotowaliśmy paczki dla samotnej mamy Pani Urszuli i jej córeczki Elżbiety. Rodzina bardzo potrzebowała nowego żelazka i produktów pierwszej potrzeby, było to głównym celem zbiórki. Udało nam się spełnić również marzenie 8 letniej Eli, która bardzo chciała zacząć szyć na maszynie do szycia.

W piątkowe popołudnie wszystkie prezenty zostały zabrane i zawiezione do punktu zbiórki – Elbląskiego Parku Technologicznego.

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym za wsparcie tej wspaniałej akcji, rodzicom, uczniom, nauczycielom i każdemu kto wspomógł nasze dzieło, dzięki Wam pomogliśmy rodzinie Pani Urszuli.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z finału naszej Szlachetnej Paczki.