Йдучи осіннім шляхом нашої краєзнавчої історії, ми завітали до Фромборка. У вівторок, 12.10, ми взяли участь у майстер-класі, організованому НБП. Тема була пов'язана з грошовим обігом у нові часи та так званим законом Коперника-Грешема, тобто витісненням “добрих” грошей так званими “гіршими”.
Ми також дізналися про історію обсерваторії та найважливіші астрономічні інструменти, як давні, так і сучасні. Взимку ми обов'язково вирушимо спостерігати за небом, щоб побачити Сатурн і Юпітер.
Це Вівторок (12.10), звивистий крізь "У нас тут є історія з наш регіон серед гарний осінній пейзажі, ми встановлюємо наш нога в Фромборк до взяти частина в "У нас тут є воркшопи організований Національного банку Польщі. Це час ми навчився про гроші циркуляція в "У нас тут є сучасний час, і "У нас тут є так званий Коперник-Грешем право який штати той погано Гроші приводи вихід добре.
У той час як бути там, ми також занурився у "У нас тут є історія з "У нас тут є Фромборк обсерваторія і "У нас тут є більшість важливий астрономічний інструменти: обидва від "У нас тут є минуле та "У нас тут є сучасний одиниці. Ми плануємо відвідати "У нас тут є обсерваторія Знову в "У нас тут є зима до спостерігати "У нас тут є небо в Пошук з Сатурн і Юпітер.