Щороку в нашій школі ми святкуємо День Подяки. Цього дня ми зустрічаємося на спільному обіді, щоб подякувати за минулий рік навчання та за присутність важливих для нас людей. 

Święto to obchodzone jest w США четвер четвертого четверга листопада. Історія сягає колоніальних часів, зокрема 1620 року, коли перші поселенці з Європи прибули на американську землю. Вони оселилися в Плімут, а через рік після свого прибуття організували велике свято, яке мало форму дяків — це була подяка за щедрі врожаї та успішний збір урожаю. Таким чином, День Подяки став символом братерства, єдності та вдячності Богу за опіку та дари.

Після урочистого вступу та молитви подяки Пан Директор нарізав приготованого на цей день індика.

Учні з радістю та із задоволенням скуштували приготовану страву. Також дякуємо батькам, які долучилися до цього дня готуючи традиційні тістечка. 

Zapraszamy do fotorelacji.