Шаховим акордом цього разу завершується I семестр у нашій школі, адже сьогодні, у середу, 17 січня 2024 року, в приміщенні ліцею відбувся турнір для учнів Regenta. 

Змагання зібрали 19 найкращих шахістів та шахісток з основної та старшої школи, які протягом 9 турів боролися за книжкові призи та, звичайно, славу, яка не минає. Незважаючи на обмежений до 10 хвилин час гри, наші учасники впоралися із завданням – ми спостерігали багато цікавих, напружених поєдинків, комбінацій та несподіваних поворотів. Наші фаворити, які мають III шахову категорію, і цього разу не розчарували, впевнено розділивши між собою місця на подіумі: переміг Кшись Бернас з 5 класу основної школи, який по дорозі втратив лише пів очка від срібного призера – Францішека Олехновича з 3 класу старшої школи (7 очок / 9 партій). Бронзу на змаганнях несподівано здобув дебютант, Матеуш Мартевич з 2 класу старшої школи, який чудовою грою влаштував кілька сюрпризів. 

Tuż za podium znalazł się dziś zeszłoroczny triumfator Jakub Jankowski, który również miał 6 punktów, ale słabszą punktację pomocniczą. Tuż za nimi na 5. miejscu turniej ukończyła nasza najsilniejsza szachistka, Maja Nicpoń z klasy 6, która ten występ na pewno zalicza do udanych. Interesujące partie rozgrywali również trzej inni, rzadko dotąd goszczący na turniejach, miłośnicy szachów z 1. klasy liceum programu Cambridge: Brunon Goerick (który o mały włos nie wygrał ze zwycięzcą turnieju), Filip Rogowski, a także Georgii Sushchevich. W kategorii uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej walka była jak zwykle bardzo zacięta – młodsi adepci królewskiej gry śmiało stawiali czoła licealistom, a najbardziej dał się starszym uczniom we znaki Ignacy Polak, który zdobył aż 5 pkt i uplasował się na miejscu 9. 

Турнір вважаємо успішним, але вже з завтрашнього дня продовжуємо підготовку до весняних змагань з думкою про здобуття вищих шахових категорій та цінних медалей у шкільних змаганнях на ельблонзькій арені.

styczniowy turniej szachowy