Szkoła do hymnu

Drugi dzień obchodów Święta Niepodległości był w naszej szkole pod hasłem “Dzień krawaciarza” oraz “Szkoła do hymnu”.

Już po raz kolejny nasza szkoła włączyła się w akcję Ministra Edukacji i Nauki “Szkoła do hymnu”. Nasi uczniowie wraz z nauczycielami o godzinie 11:11 zaśpiewali „Mazurka Dąbrowskiego”. W ten sposób łączyliśmy się z innymi społecznościami szkolnymi we wspólnym świętowaniu 104. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości #SzkołaDoHymnu.

Zgodnie z naszą szkolną tradycją, odbył się “Dzień Krawaciarza”. Chętni uczniowie nosili tego dnia krawaty. Wielu zaskoczyło kreatywnością oraz własną twórczością.

W klasach 1-4 LO posiadacz najbardziej oryginalnego krawata, wybrany w głosowaniu przez uczniów, otrzymał specjalną polisę. Tytuł krawaciarza roku otrzymał uczeń klasy 2 Adam Makowski.

Gratulujemy wszystkim uczniom ciekawych pomysłów.

Zapraszamy do fotorelacji.