30 marca 2023 – spotkania informacyjne online dla kandydatów

spotkanie informacyjne online dla kandydatów 30 marca 2023

Stacjonarny Dzień Otwarty w Międzynarodowym Liceum Regent College w Elblągu odbędzie się 21 kwietnia o godzinie 17:00, dając Państwu możliwość spotkania z naszymi nauczycielami, uczniami i obejrzenie szkoły.

Już 30 marca (czwartek) organizujemy jednak SPOTKANIA INFORMACYJNE ONLINE dla wszystkich zainteresowanych naszą ofertą, którzy nie będą mogli dotrzeć na Dzień Otwarty lub po prostu chcieliby zapoznać się z ofertą szkoły wcześniej.

  • 30 marca 16:30 – spotkanie informacyjne online w języku polskim 
  • 30 marca 18:00 – spotkanie informacyjne online w języku angielskim

Na spotkaniach zaprezentujemy ofertę edukacyjną szkoły – program polski i program międzynarodowy, opowiemy o maturze międzynarodowej i ofercie zajęć dodatkowych, a także o opcjach wyżywienia i zakwaterowania. Odpowiemy na pytania o rekrutację, opłaty i wszelkie inne kwestie, których będziecie Państwo ciekawi.

Zapraszamy serdecznie!

Aby otrzymać link dostępowy do spotkania online, prosimy o wypełnienie formularza poniżej: