Sesja egzaminacyjna IGCSE rozpoczęta!

igcse egzaminy

Kiedy inni świętują i grillują, w Regencie dzieją się rzeczy, o których pisać będą w kronikach! Kolejne historyczne chwile - dziś grupka 6 naszych uczniów przystąpiła do pierwszych egzaminów pisemnych Cambridge IGCSE: Mathematics i Biology.

Po raz pierwszy w naszym mieście, regionie, województwie, a nawet całej północnej Polsce właśnie w naszym liceum, po dwóch wytężonych latach przygotowań, odbyły się egzaminy akredytowane przez Cambridge University, które prowadzą do otrzymania matury międzynarodowej.

Nasi piękni, młodzi, inteligentni i pracowici uczniowie z uśmiechem na twarzy podeszli do zdawania tych pierwszych z cyklu kilkunastu egzaminów. Piszą je dokładnie w tym samym czasie, co uczniowie na całym świecie (stąd i 2 oraz 3 maja upłyną dla nich pod znakiem egzaminów).

Trzymamy kciuki!

25 lecie Regent College