Z inicjatywy samorządu szkolnego w naszej szkole została powołana gazeta szkolna - Регент Таймс.
Artykuły w Regent Times będą dotyczyć wydarzeń z życia szkoły, życia kulturalno-społecznego miasta oraz naszych zainteresowań.
W skład naszego zespołu redakcyjnego wchodzą:
Павел Мархлевский (3 klasa po sp)
Игорь Оршевский (3 klasa po sp)
Войцех Бернашук (2 класа)
Агата Бось (2 класа)
Юлия Амброзиак (2 klasa)
Миколай Хлебовский (2 класа)
Фаустина Герик (1 klasa)
Ольга Янковская (1 klasa)
Mamy nadzieję, że gazetka wiele wniesie w Nasze życie, a czytanie artykułów sprawi Państwu wiele radości.