Regent College Bike Club na podium Pomerania Winter Challenge

pomerania winter challenge

Pomerania Winter Challenge 2022 to wyścig MTB XC zorganizowany przez MH Automatyka z Gdańska. Wyścig odbył się w dniu 27 lutego 2022 r. w Gdańsku. Nasz szkolny klub kolarski Regent College Bike Club reprezentowała mistrzyni dwóch kółek Pani Magda Matulewicz oraz Dyrektor Szkoły Marek Goerick.

Nasza reprezentacja wystartowała na dystansie SPEED20, który miał długość 25,2 km oraz 636 m przewyższenia. Organizator dla tej długości trasy ustanowił limit czasu – 3 godziny.

Z radością informujemy, iż nasza drużyna w całości dojechała do mety 👏 z następującymi czasami:

  • Magda Matulewicz – 01:30:06,
  • Marek Goerick – 01:48:51.

Przyzwyczajeni do zwycięstw Pani Magdy informujemy, iż w klasyfikacji ogólnej zdobyła 3 miejsce ustępując Paniom Zofii Rzeszutek i Monice Gniech, natomiast w swojej kategorii wiekowej zajęła 1 miejsce. Gratulujemy!!!

Dyrektor szkoły zajął w kategorii ogólnej 66 miejsce a w swojej kategorii wiekowej 26. Brawo!!

Poniżej można zapoznać się z zapisem trasy w aplikacji Strava z profilu Dyrektora, zdjęciami (wykonanie własne oraz organizatora), obejrzeć film oraz poznać szczegółowe wyniki uzyskane na dystansie SPEED20.

Zachęcamy wszystkich uczniów do aktywności na świeżym powietrzu, najlepiej na rowerze.

Przebieg trasy zarejestrowany w aplikacji Strava.

Galeria zdjęć.

Film przygotowany przez organizatora. Obejrzyjcie wywiad z Panią Magdą.

Wyniki rywalizacji na dystansie SPEED