Pożegnaliśmy naszych Absolwentów

W dniu dzisiejszym z dumą żegnaliśmy absolwentów naszego liceum.W uroczystości uczestniczyła dyrekcja, grono pedagogiczne, rodzice i nasi wychowankowie.

Wręczeniu świadectw towarzyszyła atmosfera pełna radości oraz niezapomnianych emocji. Uczniowie uhonorowali swoich nauczycieli wręczając im kwiaty. Serdecznie gratulujemy naszym wspaniałym i utalentowanym absolwentom, z których większość otrzymała świadectwa z czerwonym paskiem. Przed nimi egzamin maturalny.

Życzymy wszystkim, tradycyjnego połamania piór i bardzo wysokich wyników z egzaminów. 

Uroczystość uświetnił wspaniały tort przygotowany specjalnie na tą okazję przez panią Ewelinę Anaszko, mamę naszej uczennicy i jej Domową Pracownię Słodkie Babyjagi. Zachęcamy do odwiedzenia strony na facebooku –  Słodkie Babyjagi.

On the 30th of April, the 3rd grade students of Regent College International Schools celebrated the end of the school year with the director, the teachers and the students’ parents. When presenting the graduates with certificates, there was an unforgettable atmosphere of pride and happiness. The students honoured their teachers  by giving them flowers.  Regent would like  to congratulate all our talented graduates  on achieving excellent results. We also wish them all the best and good luck in the matura exams that they start on the 4th of May.

 

To commemorate this event, a special treat was prepared by the mother of one of our students, Ms. Ewelina  Anaszko and her Domowa Pracownia Słodkie Babyjagi.