29 kwietnia w sali Kina Światowid nasi tegoroczni maturzyści uroczyście zakończyli naukę w liceum.

 

Absolwenci, zgodnie z naszą Regnetowską tradycją, zadzwonili. po raz ostatni w szkolny dzwonek. Uczniowie i Dyrektor Szkoły dziękowali rodzicom i nauczycielom za ich wsparcie, starania i zaangażowanie. Jedni łzy wzruszenia ocierali ukradkiem, inni nie skrywali emocji…

Na twarzach uczniów odbierających świadectwa rysowała się nieskrywana duma. Maturzyści podkreślali, że czas nauki w Regent College był dla nich czasem rozwoju, nawiązywania przyjaźni, a także kształtowania umiejętności, które wykorzystają w życiu dorosłym. 

Rada Pedagogiczna przyznała statuetki za nadzwyczaj wysokie wyniki w nauce. Otrzymali je Natalia Gursztyn, Aleksandra Meller, Diana Polanowska, Wiktoria Rygielska, Julia Sowa, Gabriela Bejnarowicz. 

Na szczególne wyróżnienie zasłużyli ponadto Nikodem Wierzbicki, który przez lata był niezastąpionym szkolnym konferansjerem i Wiktoria Rygielska za wyjątkowe zaangażowanie w życie szkoły oraz dbałość o integrację klasy – oboje również otrzymali statuetki.

Po części oficjalnej nasi absolwenci wraz z rodzicami i nauczycielami wznieśli wspólny toast – za osiągnięcia, za przyjaźń i za przyszłość. 

Życzmy naszym tegorocznym abiturientom sukcesów w ich dorosłym życiu. Niech wiedza oraz doświadczenie, jakie zdobyli w naszej szkole pomogą im podążać wytyczonymi sobie ścieżkami.

Dziękuję Pani Urszula Zajko-Olejniczak z Śledź Serce i Obraz & Fotografia za wspaniałe zdjęcia z uroczystości.