Regent College w elitarnym gronie!

our kids

Nasze Liceum Ogólnokształcące znalazło się na liście najlepszych szkół niepublicznych w Polsce – na międzynarodowej platformie Our Kids (www.ourkids.net).

Jesteśmy jedynym liceum w województwie warmińsko-mazurskim, które znalazło się w tym gronie. Z sąsiadującego z nami województwa pomorskiego na liście widnieją dwie szkoły średnie. Wśród najliczniej reprezentowanych są szkoły warszawskie. Cieszymy się, że nasza oferta nie ustępuje stołecznym, a pod wieloma względami nawet je wyprzedza – jesteśmy na przykład jedną z zaledwie trzech szkół, które oferują opcję zakwaterowania w internacie.

Co więcej, dr Anna Martowicz (nasza wicedyrektor ds. edukacji międzynarodowej) i mgr Anna Grabowska (nasza pani psycholog) zaproszone zostały do udzielenia eksperckich wywiadów na tematy związane z edukacją niepubliczną, które publikowane są na platformie Our Kids.

Zachęcamy do obejrzenia materiałów!