Pierwszy etap finału Olimpiady Cambridge Challenge już za nami!

olimpiada języka angielskiego

To był wyjątkowo emocjonujący dzień!

Cieszymy się, że mogliśmy gościć w naszej szkole prawie 150 uczniów, którzy mają już za sobą eliminacyjną walkę na etapie szkolnym Olimpiady Cambridge Challenge 2022 . Mimo że pogoda nie dopisała, podczas 1 etapu finałowego zdecydowanie panowała gorąca atmosfera. 🔥

Zagadnienia z kultury i historii Wielkiej Brytanii mogą stanowić nie lada wyzwanie, tym bardziej doceniamy Wasze zaangażowanie w przygotowania do konkursu. 

Dziękujemy za punktualne przybycie, znacznie ułatwiło nam to sprawne przeprowadzenie konkursu. Podziękowania należą się również naszym uczniom Liceum Regent, za nieocenioną pomoc w organizacji tego wydarzenia.

Wyniki 1 etapu finału będą ogłoszone 11 kwietnia na stronie www.liceum.regent.edu.pl/olimpiada.

Przypominamy również o konkursie London Challenge, który rusza w najbliższy piątek  8.04. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie: https://liceum.regent.edu.pl/london-challenge/