Matura międzynarodowa – do biegu, gotowi start!

matura międzynarodowa

Dziś wielki dzień dla naszego liceum!  Egzaminem IGCSE English – Speaking Component uczniowie drugiej klasy  rozpoczynają pierwszą w historii szkoły sesję egzaminacyjną Cambridge IGCSE, wchodząc tym samym na ścieżkę zmierzającą w linii prostej do zdobycia matury międzynarodowej.

Od dziś do pierwszego tygodnia czerwca zdawać będą egzaminy z sześciu przedmiotów (większość w kilku komponentach). Jest to podsumowanie dwóch lat wytężonej pracy naszych ambitnych i zdolnych uczniów.

Życzymy powodzenia, połamania piór i języka! Już teraz jesteśmy z Was dumni!

Liceum Regent jest jedyną szkołą w województwie, a nawet w północnej i północno-wschodniej Polsce akredytowaną przez Uniwersytet Cambridge i jako jedna z zaledwie 13 szkół w kraju przygotowuje do zdawania egzaminów Cambridge IGCSE i Cambridge A-level

Zapraszamy do odwiedzenia dedykowanych sekcji na naszej stronie internetowej, by dowiedzieć się więcej o programie międzynarodowym i maturze międzynarodowej

 
program międzynarodowy