Міжнародна школа Regent College в Ельблонгу фінансуватиме місця для студентів з України

stypendia dla ukrainy

У ситуації, в якій опинилися наші брати слов’яни з України, ми також хочемо допомогти чим можемо. Regent College International Schools – це затишна приватна школа, де навчаються діти та молодь з різних країн у дружній атмосфері.

Наскільки це можливо, ми готові прийняти групу учнів з України та профінансувати їх навчання в нашій школі на цей навчальний рiк. Ми також профінансуємо харчування, підручники, шкільні посібники, які їм знадобляться, та додаткову підтримку у вигляді психологічної допомоги та годин вивчення польської мови.

Ця допомога спрямована на дітей та молодь з України, які перетнули польський кордон після нападу Росії 24 лютого. Ми відкриваємо двері як для учнів початкової, так і середньої школи.

Координатор ініціативи – наш психолог Анна Грабовська. Ви можете зв’язатися з нею польською чи англійською мовою за адресою anna.grabowska@regent.edu.pl. Ми також надамо інформацію польською або англійською мовою за телефоном +48 55 234 07 23. За допомогою та інформацією російською мовою звертайтеся до д-ра Кшиштофа Мартовича (krzysztof.martowicz@regent.edu.pl).

Більше інформації про нашу початкову школу можна знайти на www.szkola.regent.edu.pl, а про нашу загальну середню школу на www.liceum.regent.edu.pl.

Чекаємо на перші заявки. Ми тримаємося з Вами.

Regent funduje miejsca w szkole dla uczniów z Ukrainy

W sytuacji, w której znaleźli się nasi słowiańscy bracia z Ukrainy, my również chcemy pomóc tak, jak możemy. W Regent College International Schools gotowi jesteśmy, na miarę naszych możliwości, do przyjęcia grupki uczniów z Ukrainy z ufundowaniem im w tym roku szkolnym nauki w naszej kameralnej, przyjaznej szkole. Ufundujemy również wyżywienie, podręczniki, pomoce szkolne, jakich będą potrzebować oraz dodatkowe wsparcie w postaci pomocy psychologicznej i godzin nauki języka polskiego.

Pomoc tę kierujemy do dzieci i młodzieży z Ukrainy, które przekroczyły polską granicę po ataku Rosji 24 lutego. Otwieramy nasze drzwi zarówno dla uczniów szkół podstawowych, jak i średnich.

Koordynatorem inicjatywy jest nasza pani psycholog, Anna Grabowska. Można się z nią kontaktować w języku polskim lub angielskim pod adresem anna.grabowska@regent.edu.pl. Pomocy i informacji w języku rosyjskim udzieli natomiast dr Krzysztof Martowicz (krzysztof.martowicz@regent.edu.pl).

Prosimy o dzielenie się tą informacją – czekamy na pierwsze zgłoszenia.