18 kwietnia 2021 r. – ostatni dzień składania podań do liceum w terminie podstawowym

Najkrócej atrakcyjną ofertę naszego Międzynarodowego Liceum Ogólnokształcącego podsumować można w trzech punktach:

Wierzymy, że mając opcję wyboru takiej szkoły, nie trzeba się długo zastanawiać. Dlatego też proces rekrutacyjny rozpoczynamy i zamykamy znacznie wcześniej niż w szkołach państwowych – nie czekamy na wyniki egzaminów ósmoklasisty ani zakończenie roku szkolnego.

Formularze zgłoszeniowe przyjmujemy do 18 kwietnia. Do 30 kwietnia przeprowadzamy pierwszy nabór, z listę osób przyjętych ogłaszamy do 5 maja. Po tym terminie i jedynie w przypadku dostępności miejsc, odbywać się już będzie tylko nabór uzupełniający (szczegóły dotyczące rekrutacji znajdziecie w zakładce Rekrutacja na stronie naszej szkoły).

Zapraszamy do Międzynarodowego Liceum Regent College – szkoły, której wyniki i oferta nie mają sobie równych w mieście, regionie i województwie